Seznam přihlášených

Aktualizace 13.4.2018 13:43

Příjmení a jméno Kategorie Oddíl Startovné
Bednář Jan U10 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bednář Jan U11 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bílá Viktorie U11 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bláha Lukáš U9 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bláha Tomáš U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bláha Tomáš U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bleyer Jan U11 – Kluci BK TJ Baník Most NE
Brychová Štěpánka U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bubeník Viktor U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bubeník Viktor U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Bufka Filip U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Burdová Tereza U15 – Dívky BK TJ Baník Most ANO
Burdová Veronika U11 – Dívky BK TJ Baník Most ANO
Cedivoda Jakub U14 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Cedivoda Jakub U15 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Coufal Kryštof U11 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Čiháková Eliška U11 – Dívky BaC Kladno ANO
Doubková Veronika U13 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Doubková Veronika U14 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Durčák Jakub U9 – Kluci TJ Orlová Lutyně, z.s ANO
Durčák Ondřej U13 – Kluci TJ Orlová Lutyně, z.s ANO
Durmiši Tereza U15 – Dívky Sokol Židlochovice ANO
Dušánková Daniela U9 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Dvořáková Anna U15 – Dívky Keramika Chlumčany ANO
Fenclová Nela U12 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Fenclová Nikola U11 – Dívky TJ Bílá Hora Plzeň ANO
Flachsová Markéta U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Flachsová Markéta U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Flusserová Jana U14 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Flusserová Veronika U12 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Franta Martin U9 – Kluci SK Hamr Praha ANO
Fuchs Marek U13 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Fuchs Marek U14 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Gažovská Ivana U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Gažovská Veronika U9 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Gnanová Adéla U10 – Dívky MT Academy ANO
Grznár Blažej U15 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Grznárová Tereza U13 – Dívky BK TJ Baník Most ANO
Hašek Kristián U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hašek Kristián U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hašek Matyáš U9 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hašek Matyáš U10 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Haškovcová Berta U13 – Dívky SK Hamr Praha ANO
Haškovcová Mína U11 – Dívky SK Hamr Praha ANO
Havránek Vojtěch U15 – Kluci TJ Astra Zahradní Město, z.s. ANO
Herzán Jakub U14 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Herzán Jakub U15 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Hnilica Petr U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hnilica Petr U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hnilicová Jana U11 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Hnilicová Jana U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Horák Samuel U11 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Horák Samuel U12 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Horová Markéta U11 – Dívky TJ Plzeň – Bílá Hora, z.s. ANO
Hort Arnošt U13 – Kluci SK Hamr Praha ANO
Hrabcová Nikola U13 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Hubáček Matěj U13 – Kluci 1.Badmintonový klub Šumperk ANO
Hubáček Matěj U14 – Kluci 1.Badmintonový klub Šumperk ANO
Huslík Martin U15 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Chovancová Markéta U9 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Chovancová Markéta U10 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Chovanec Matěj U11 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Chovanec Matěj U12 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Chvalová helena U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Ickert Daniel U15 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Jakubková Daniela U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Jakubková Daniela U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
James Dominik U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Janura Tomáš U13 – Kluci TJ Týnec nad Sázavou ANO
Jelínková Apolena U11 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Jelínková Apolena U12 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Jelínková Ema U8 – Dívky Zbraslav Třešňovka ANO
Jirásek Kryštof U11 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Jirsa Tobiáš U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Jonáš Václav U13 – Kluci BaC Kladno ANO
Jonášová Klára U13 – Dívky BaC Kladno ANO
Jůza Petr U15 – Kluci TJ Spoje ANO
Kaduková Helena U10 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kaduková Zuzana U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kaplan Ondřej U13 – Kluci BK DDM Holice ANO
Karafiátová Aneta U15 – Dívky Hamr Praha Braník ANO
Karasová Anna U15 – Dívky TJ Spoje ANO
Karban Jaroslav U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Karban Jaroslav U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kašpar Denis U13 – Kluci BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou ANO
Kejř Jakub U14 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kejř Jakub U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Klímová Adéla U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Klímová Adéla U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Klímová Klára U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Klímová Klára U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Knaislová Ella U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Knaislová Ella U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kniš David U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kniš David U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Knytl Filip U14 – Kluci SK Hamr, z.s. ANO
Knytl Tomáš U11 – Kluci SK Hamr, z.s. ANO
Kobes Antonín U11 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kocmanová Kristýna U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kocmanová Kristýna U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kocurek Matyáš U9 – Kluci BK Šumperk ANO
Kocurek Matyáš U10 – Kluci BK Šumperk ANO
Kočárník Jan U14 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kočárník Jan U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kočová Zuzana U14 – Dívky SK Badminton Tábor ANO
Koliašová Kateřina U15 – Dívky SK Hamr Praha ANO
Košuta Tobiáš U11 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Košuta Tobiáš U10 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Kováč Dominik U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kovář Milan U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kovář Milan U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kozák Jan U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Král Adam U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Král Adam U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Králová Natálie U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Králová Natálie U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Kropáčová Petra U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kropáčová Petra U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kruncl Štěpán U13 – Kluci BaC Kladno ANO
Kubr Matěj U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kučera Jakub U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Kulhavá Veronika U15 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Kundrát David U14 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kundrát David U13 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Kuptíková Gabriela U15 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Langášek Stanislav U15 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Langmajer Filip U11 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Lisec Adam U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Ložek František U13 – Kluci BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou ANO
Malá Kateřina U13 – Dívky 1.Badmintonový klub Šumperk ANO
Malá Kateřina U10 – Dívky 1.Badmintonový klub Šumperk ANO
Malý Petr U15 – Kluci 1.Badmintonový klub Šumperk ANO
Marek Jonáš U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Marek Jonáš U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Matuška Jiří U11 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Matuška Jiří U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Mejstříková Lucie U13 – Dívky Centrum Třešňovka Zbraslav ANO
Mejstříková Lucie U14 – Dívky Centrum Třešňovka Zbraslav ANO
Mihalik Vojta U13 – Kluci TJ Sokol Polabiny Pardubice ANO
Moaui Sally U9 – Dívky MT Academy ANO
Mrázek Josef U11 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Mrázek Lukáš U9 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Musil Martin U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Nachtman Daniel U9 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Niederlová Pavlína U13 – Dívky SK Hamr, z.s. ANO
Novikmec Josef U12 – Kluci Zbraslav Třešňovka ANO
Novotná Helena U14 – Dívky SK Badminton Tábor ANO
Nýdrlová Štěpánka U10 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Nýdrlová Štěpánka U11 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Paclíková Anna U9 – Dívky Zbraslav Třešňovka ANO
Palánová Pavlína U13 – Dívky BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou ANO
Pastrňák Štěpán U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Paterová Lucie U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Paterová Nikola U9 – Dívky MT Academy ANO
Pavlica Lukáš U15 – Kluci TJ Astra Zahradní Město, z.s. ANO
Pavlík Jan U11 – Kluci SK Badminton Prerov ANO
Pecka Matyáš U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Pecka Matyáš U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Pešková Anna U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Peychl Matěj U15 – Kluci TJ Sokol Praha XIII ANO
Pinkasová Alena U14 – Dívky TJ Spoje ANO
Pohlot Tomáš U14 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Pohlot Tomáš U13 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Pohlotová Adriana U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Pokorná Markéta U10 – Dívky MT Academy ANO
Pražský Šimon U14 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Pražský Šimon U15 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Prusáková Alžběta U13 – Dívky TJ Sokol Polabiny Pardubice ANO
Raab Patrik U12 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Raab  Patrik U13 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Raffay Tomáš U14 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Raffay Tomáš U15 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Raithelová Natálie U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Raithelová Natálie U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Riedel Matěj U10 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Riedel Vojtěch U8 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Roček Štěpán U14 – Kluci SK Hamr Braník ANO
Ryšánek Daniel U12 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Ryšánek Daniel U13 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Řehák Antonín U10 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Sedláčková Vanda U15 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Seibertová Natálie U9 – Dívky SK Hamr Praha ANO
Seidl Filip U13 – Kluci Super Stars Most ANO
Seidl Michal U15 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Skrčená Malvína U13 – Dívky BaC Kladno ANO
Skrčený Nataniel U9 – Kluci BaC Kladno ANO
Slavíčková Andrea U11 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Slavíčková Andrea U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Slavíčková Kateřina U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Slavíčková Kateřina U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Slavíčková Tereza U10 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Slavík Matěj U15 – Kluci Hamr Praha ANO
Solar Jan U14 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Solar Jan U15 – Kluci SK Prosek Praha ANO
Sommerové Lucie U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Stará Laura U13 – Dívky BK TJ Baník Most ANO
Strejček Vojtěch U12 – Kluci SK Hamr NE
Stružka Jan U9 – Kluci TJ Sokol Polabiny Pardubice ANO
Suda Oliver U15 – Kluci TJ Sokol Doubravka Plzeň NE
Suchomel Miroslav U15 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Šlosarová Natálie U12 – Dívky BK Králův Dvůr ANO
Šmucr David U15 – Kluci TJ Sokol Doubravka Plzeň ANO
Štěpánová Tereza U9 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Štěpek Adam U12 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Štěpek  Adam U13 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Šturcová Tereza U13 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Šverclová Aneta U13 – Dívky TJ Sokol Polabiny Pardubice ANO
Thor Lukáš U11 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Tichá Alžběta U12 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Tomášek Jakub U12 – Kluci SK Hamr NE
Treperová Ivana U15 – Dívky SK Prosek Praha ANO
Trkan Gabriel U11 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Trkan Gabriel U10 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Trkanová Amálka U15 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Trkanová Amálka U14 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Tuháček Marek U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Turoňová Adéla U11 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Urban Filip U14 – Kluci SK Hamr, z.s. ANO
Urban Jan U15 – Kluci TJ Astra Zahradní Město, z.s. ANO
Vaníčková Nikola U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Vaníčková Nikola U13 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Vaniš Daniel U14 – Kluci SK Hamr Praha ANO
Vávrová Anna U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Vávrová Anna U14 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Veselá Barbora U15 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Veselá Barbora U14 – Dívky Badminton Sharks Brno ANO
Veselá Dorota U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Veverková Nela U15 – Dívky TJ Astra Zahradní Město, z.s. ANO
Vojtovič Zdeněk U15 – Kluci SK Hořovice ANO
Volák Josef U15 – Kluci BK TJ Baník Most ANO
Vybíral Vendelín U13 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Vybíral Vendelín U14 – Kluci Badminton Sharks Brno ANO
Vyšehradská Lucie U15 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Weberová Arlette U11 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Weberová Maia U8 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Weinmannová Julie U15 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Weinmannová Julie U14 – Dívky Badminton VK Aš ANO
Wimmer Karel U14 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Wimmer Karel U15 – Kluci Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Wimmerová Klára U12 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Wimmerová Klára U13 – Dívky Sokol Radotín Meteor Praha ANO
Zámiš Samuel U13 – Kluci BaC Kladno ANO
Zemanovič Ladislav U14 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Zemanovič Ladislav U15 – Kluci Badminton VK Aš ANO
Zlatník Jiří U15 – Kluci SK Prosek Praha ANO